Dragon

Mezi ty nejpopulárnější sporty se nyní řadí i skateboarding. Ten je oblíbený zejména u mladé generace, a tak se není čemu divit, když se i módní značky chtějí přizpůsobit tomuto trendu. Jednotlivé značky se denně předhánějí v závodě, kdo bude a nebude první. Jenže neporazitelnou jedničkou ve svém oboru je už nějakou dobu společnost značky Dragon, která vyrábí nejen skate produkty, ale také sluneční brýle. Na oční doplňky se nejprve zaměřovala, ale poté přešla trošku k jinému odvětví, a to právě ke sportům k prknu. Ovšem u slunečních brýlí samozřejmě zůstal, ale jako hlavní obor sáhl raději po sportu. Následná výroba se tak začala obracet především na produkty, které kombinovaly módu, funkčnost a také všechno, co leželo mezi těmito dvěma atributy.

Kšiltovky a brýle překonávají rekordy, a to díky vzhledu, funkčnosti, stylovosti a modernosti

Již zmiňované sluneční brýle překonávají své rekordy. Jednalo se, jak již bylo řečeno, o jakýsi prvotní záměr společnosti, aby prorazila na trh. To se samozřejmě podařilo a nyní tyto brýle má kdekdo. K jejich majitelům se řadí i známi závodníci a mnozí další. Díky multifunkčnosti a hlavně hezkému vzhledu se sluneční ochrana na oči stala opravdovým trendem, který donesl značku až na samý vrchol popularity, kde se drží opravdu až do současnosti.

Jenže to ovšem mnohdy nestačí. Orientovat se pouze na jeden výrobek je mnohdy málo, a tak se tedy značka zaměřila i na jiný trend. Jednalo se zejména o kšiltovky, které doslova nadchly mladou generaci, která milovala sporty s prknem. Kšiltovky jsou v různých provedeních a především jsou velmi dobře stylově navržené. Nejsou zbytečně přeplácané a kýčovité. Možná právě díky tomu se staly tak skvělé a populární. Na své poličce ji určitě má kdejaký teenager, protože toto je kousek, který prostě musí vlastnit.