Den matek se blíží: Co pořídit mamince?

Neděle 8. května bude patřit maminkám. Právě v tento den se slaví Den matek. Už víte, co své mámě pořídíte za pozornost? Podívejte se na tipy, se kterými zazáříte.  

Nezapomeňte na kytici 

Pokud víte, jaké květiny a barvy má vaše maminka ráda, máte vyhráno a můžete vybírat přesně podle jejího vkusu. Pro jarní kytici se obecně doporučuje volit tulipány. Samozřejmě stálicí jsou růže, těmi potěšíte naprosto vždy. Oblíbené prvky do kytice pro maminku jsou i trsovky. Jedná se o poupátka vícekvětých růží, která dokonale doplňují kytici. Přejete si, aby květiny provoněly celý byt? Zvolte orientální lilie.  

Společně trávený čas 

Kdybyste se vžili do role vaší maminky, zřejmě nejvíce byste ocenili společně trávený čas. Vydejte se spolu na výlet, zajděte si do divadla, na koncert, nebo třeba do galerie. Je libo návštěvu kina? Výborně! Můžete se vydat i na společný víkendový pobyt do wellness hotelu, nebo si třeba střihnout eurovíkend, v tomto období se dají sehnat levné letenky i ubytování.  

Šperky potěší každou ženu 

Každá z nás si přeje dostat něco pro zkrášlení i pro radost. Miluje vaše maminka stříbro nebo zlato, nebo ji více láká ručně vyráběná bižuterie? Podívejte se po originálních kouscích a najděte něco, co ji potěší. Nezapomeňte si schovat účtenku, abyste společně mohli případně dárek vyměnit, kdybyste se netrefili do vkusu.  

Vůně a kosmetika 

Znáte oblíbenou vůni vaší maminky? Darujte jí kosmetický balíček a parfém, který zbožňuje. Tento praktický dárek ocení a bude jej využívat každý den. 

Dárkový poukaz na péči 

Dopřejte mamince masáž v salónu, který má skvělé recenze. Darujte jí pravidelnou kosmetickou péči u některého z kosmetických salónů. Pořiďte jí kartu se vstupy do sauny nebo bazénu. Snažte se vycházet z toho, co má ráda.  

Už víte, co pořídíte své mamince? Osmý květen si zapište do kalendáře a řádně se na něj připravte.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová