Crocs

Populární značka Crocs byla založena již v roce 2002 v Americe. Jde o veselou vysoce funkční barevnou obuv, která vznikla s partou tří kamarádů pocházejících z Colorada, která právě cestovala na lodi přímo z Mexika do Miami. Po cestě se jim v hlavě zrodil nápad o ideální botě, která by se hodila právě na loď. Tedy o botě neklouzavé, nepromokavé, prvotřídně zamezující pocení i zápachu, vysoce pohodlné, komfortní a jednoduché. Svůj nový nápad na tuto vysněnou botu po příjezdu zrealizovali a fenomén obuvi Crocs byl rázem na světě.

Značka Crocs a pestré boty

Více než 10 let působí tato značka Crocs na našem trhu. Boty, ve kterých se vám nepotí noha, které jsou vhodné do vody, jsou vysoce komfortní a pohodlné, které budou na noze opravdu lehké jako peříčko. Dalším plusem této módní obuvi je bohatý výběr z mnoha barev, který je k dispozici. Boty jsou rychle nazuté i rychle vyzuté a tyto nazouváky jsou opravdu technicky inovativně a dokonale zpracované, které působí velmi jednoduše. Obuv Crocs vynalezlo také inovativní materiál Croslite™, který je velmi lehký a neutralizuje zápach. Veselá známá značka s krokodýlem rozdává pomocí své obuvi radost doslova po celém světě a určitě vám vykouzlí úsměv na tváři. Není totiž nad to, když jsou nohy v pohodlí.

Značka Crocs vhodná pro všechny

Značka Crocs přináší revoluční boty zejména pro volný čas, ale i třeba do zaměstnání pro celou vaši rodinu. Boty jsou pohodlné a velice slušivé právě díky materiálu Croslite, který je vysoce šetrný k vašim nohám. Boty Crocs mohou být veselé a hravé, neboť si je můžete dozdobit různými ozdobami Jibbitz právě podle vaší momentální nálady a fantazie. To jistě ocení zejména vaše děti. Crocs je špičková a kvalitní obuv, která vás jistě nikdy nezklame. Tak neváhejte a staňte se dalším fanouškem značky Crocs. Značka Crocs nabízí dámskou, pánskou a dětskou obuv, veselé a hravé boty, spoustu doplňků, šperky a hodinky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová