Co obléknout na první schůzku?

Když jde na první (no vlastně je jedno na kolikáté rande) žena, tráví někdy možná i hodiny zkouškou nejvhodnějšího outfitu, který si obléknout, aby muže zaujala a nemohl na ni zapomenout. Ale jak to máte vy, pánové?

Také si tím lámete hlavu? Nebo obléknete první věc, na kterou narazíte v šatníku? Nebojte, my víme, že si i vy na oblékání necháváte záležet obzvláště, když jdete na své první rande. Ne vždy je jednoduché ženu na schůzku pozvat. Někteří prostě nejsou tak sebevědomí a nápadití, ale když se to povede a ta krásná žena se schůzkou souhlasí, je třeba ji zaujmout, jak svým osobním kouzlem, tak také vzhledem. Proto přípravu na své rande nikdy nepodceňujte a nemusí to být jen to první. Po čem tedy sáhnout a co rozhodně neoblékat? My vám dáme pár rad!

Co rozhodně NE!

Tak důležitý večer se blíží. Vy máte oblíbenou mikinu, která vám nosí vždycky štěstí, tak co si ji tedy obléknout, aby rande vyšlo? Přeci se v ní cítíte pohodlně díky jejímu sportovnímu stylu a co teprve ty tepláky nebo ty báječné obnošené džíny co máte už ze střední a zažily s vámi mnoho zábavných dní? TAK TOHLE ROZHODNĚ NE A JEŠTĚ JEDNOU NE!

Tímto outfitem nezapůsobíte na žádnou ženu. Nejenom, že si řekne, že vám na večeru s ní nezáleží, protože jste si nedal práci s oblečením, ale bude vás mít za nevkusného chlapa bez vychování.

Co rozhodně ANO!

Pokud se nechystáte do nóbl restaurace, kde by nebyl na škodu oblek, můžete se trochu uvolnit. Sáhnout můžete po džínách, ale pozor, žádné obnošené, roztrhané kousky. Také si vyhněte různým nášivkám. Rifle mohou mít jak modrou tak černou barvu.

Z ženského pohledu není nic lepšího, než když si muž vezme na schůzku košili. Muži v košilích jsou prostě sexy. A dáte tím ženě najevo, že vám na schůzce záleží a že ji berete vážně. Dbejte na to, aby vám košile dobře seděla. Pokud si v této sféře nejste jistí, nechte si poradit od personálu. Opět se držte pravidla, v jednoduchosti je krása. Vsaďte na jednobarevnou košili, první knoflík nechte rozepnutý, a pokud je na to vhodné počasí klidně vyhrňte rukávy.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová