CITIZEN

Historie oblíbené značky velmi kvalitních hodinek Citizen sahá až ke konci první světové války, kdy se v roce 1918 založil v Tokiu institut pro výzkum hodinek Shokosha. Právě zde byly vyrobeny úplně první kapesní hodinky, které vyrazily veřejnosti zcela dech z plic. Jméno hodinkám dal následně první majitel těch kapesních verzí, a to starosta samotného Tokia. Nejen hodinky, ale i následná celá společnost dostala jméno Citizen. Postupem času si hodinky na trhu udržovaly své místo a značka se snažila prorazit do celého světa. To se jí podařilo s hodinkami nejrůznějších provedení, mezi které patřily první hodiny rozeznávající hlas, nejtenčí LCD hodinky, dále ty, které odolávaly nejen vodě, ale i nárazům, do této skupiny také patřily i takové, jež využívali potápěči při svém profesionálním potápění. Těmito kousky se značka Citizen dostala na špičku ve své oblasti a je tam dodnes. Jen tak někdo ji jistě nesloží, protože tuto společnost jen tak nějaká nepřekoná.

CITIZEN
CITIZEN

Firma se specializuje nejen na dámské, ale i na pánské provedení hodinek. Jsou velice vkusné, a tak si přijdou na své i ti nejnáročnější klienti, kteří touží především po kvalitě, ale také po vhodném a hlavně stylovém vzhledu. Jak už je známo – hodinky ucelí a doladí konečný outfit, proto se není čemu divit, že se právě tyto kousky této značky řadí k těm nejlepším doplňkům. Pouze hodinky Citizen dokážou rozjasnit look natolik, aby se z obyčejných džínů a basic trika stal ojedinělý outfit, nad kterým bude žasnout nejedno dámské či pánské oko.

Pokud tedy zvažujete o koupi hodinek, jednoznačně zvolte ty od Citizen. Nepatří mezi ty, které se rozbijí po první používání. Vydrží vám opravdu dlouho a navíc jsou svým vzhledem takřka nadčasové. Jelikož každé hodinky v sobě skrývají různé vymoženosti, na své si přijdou i milovníci nejnovější techniky a zajímavých věcí, které dělají díru do tohoto světa.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová