Čím kreativnější ponožky, tím lepší dojem!

I pánové by si měli na svůj vzhled dbát, přece jenom ženy je hodnotí podle vzhledu. Tedy ne vždycky, ale často. Pokud je muž hezky oblečen, rozhodně u ženy boduje, protože tak dává najevo, že se o sebe umí postarat a že ještě nežije s maminkou.

V poslední době jsme se u mužů setkali s výjimečnými trendy, které rozhodně museli mít ve svém šatníku. Jednalo se například o dlouhé mikiny, které byly ve stylu kardiganu, tedy byly bez zapínání. Měly taky navíc kapuci, což dodalo ještě více tomu, že pohodlný look vypadal ještě pohodlnější.

Samozřejmě během léta nenadchnul jenom tento kousek, který by se spíš přiřazoval k podzimnímu období. Pánové letos v létě mohli zaujmout hlavně klobouky, které byly rozhodně to nejlepší, co na svou hlavu mohli dát. Takové klobouky se daly kombinovat například s basic tričkem a s šortkami, ale také při chladnějších dnech s košilí se záplatami na loktech a také s kšandami.

A co doplňky?

Samozřejmě i v létě se dbalo na detaily, tedy na doplňky. Upínala se pozornost hlavně na hodinky, které vedou u mužů jednoznačně řemínkové. Pozornost se dokonce kladla i na peněženky! Zde se totiž poměrně rozjel trend dřevěných peněženek, které jsou pro muže naprosto skvělé, protože dlouho vydrží.

Nicméně se kladl důraz i na ponožky – jako vždycky. Jelikož se v poslední době staly ponožky oblíbené a populární a stylové hlavně v polobotkách, což se však v létě nosit nehodí, pokud je plus třicet stupňů, pak se na ně kladl poměrně velký důraz hlavně kvůli tomu, že Češi jsou proslulí tím, že si samozřejmě dávají bílé ponožky do klasických sandálů. Tomu jsme se však letos poměrně vyhnuli – bohudík.

Jsou ponožky vůbec nutné?

Během letošního léta samozřejmě ponožky nutné nebyly. Který blázen by si je dával, když je plus třicet. Je však nutné podotknout, že pokud patříte mezi muže, kteří nosí s oblibou slip-ony, pak do nich ponožky dávejte, ale jenom ty krátké – které zakryjí prsty a chodidlo. Díky alespoň nějaké ponožce se vyhnete zápachu nohou, což oceníte nejen vy, ale taky hlavně vaše partnerka.

Samozřejmě pokud se ochladí a vy budete muset vytáhnout ponožky, pak se rozhodněte pro barevné a kreativní. Čím kreativnější, tím lepší. Nemusíte se upínat jenom k jednobarevným ponožkám, ale zaměřte se hlavně na vzory a obrázky – nebojte se ponožek třeba s hranolky nebo s hamburgery či s vaší oblíbenou postavou z oblíbeného filmu či seriálu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová