Cardigany? Pořád „in“!

Jarní období je velmi oblíbené. Většinou se totiž setkáváme v obchodech s novými trendy, které si móda nechávala právě na tyto teplejší dny. Jelikož jsou teplejší dny tady (i když rána a večery patří stále k těm chladnějším), novinky na pultech obchodů přibývají obrovskou rychlostí. Ani nákupní maniačky nestíhají sledovat jednotlivé kousky, které naprosto drancují nejrůznější značky obchodů. A tak se pánové nemůžou divit, když jejich drahé polovičky zamíří ihned po výplatě do oblíbených prodejen s oblečení, obuví či s doplňky, aby si zakoupili to nejlepší, co jim padne do oka a co se nyní ocitá v „in“ zóně.

Spousta kousků však přetrvala na své moderní pozici. Jedná se především o roztrhané kalhoty, které vedou jednoznačně v každém městě a v každém státě. Jednoduché basic topy jsou také stále oblíbené stejně jako Conversky či Timberlandy. Mezi stále kousky patří jednoznačně i cardigany, jež jsou skvělou alternativou pro ty, kteří hledají něco na zahřátí, co jim ale zároveň skvěle doplní jejich tričko a jež nebudou muset přetahovat přes hlavu. Navíc cardigany nyní naleznete v těch nejlepších barevných provedeních, což jistě stojí za povšimnutí.

Mimo jiné jsou cardigany nyní nejen v různých barevných kombinacích či vzorech, ale také v různých střizích. Díky tomu, že je tento druh svetru specifikován jako především svetr bez zapínání, který je volně spuštěn, dostávají návrháři celkem volnou ruku v tom, že si mohou pohrát s provedením střihu. Některé naleznete v provedení volně rovného střihu, jiným oslníte především díky cípům, které dominují celému outfitu, další vás zaujme třeba chlupatým zpracováním, jiný naopak svým lehkým materiálem. Některé jsou lemované, jiné s různými aplikacemi. Vybírat si tedy můžete z těch nejrůznějších typů, a tak si většinou přijde na své naprosto každá žena.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová