Butterfly Twists jsou zcela jiné balerínky

Tyto balerínky jsou velmi stylové a hravé. Ještě k tomu jsou také velmi pohodlné. Originální balerínky od britské značky Butterfly Twist jsou prostě skládací. Roztomilé botky se v mžiku promění ve velmi praktickou a naprosto skvěle využitelnou obuv, kterou snadno a jednoduše strčíte třeba do kabelky. Není nad možnost v mžiku vyklouznout z vysokých podpatků a obout se do pohodlné obuvi Butterfly Twists. V roce 2007 se skupinka čtyř kamarádů Emmanuel Eribo, Frank Eribo, Mark Quaradeghini a Philippe Homs rozhodla, že prostě vytvoří velmi nápaditou obuv. Šlo o bláznivou sázku, kdy jeden ze jmenovaných strávil celý večer na party a to na vysokých jehlových podpatcích, jako to dělají ženy. V roce 2009 se pak zrodila značka Butterfly Twists.

Co se je zajímavého na Butterfly Twists

Tehdy během čtyř dnů dostala skvělou objednávku na 50 000 párů bot. V dnešní době je značka dostupná ve více jak 30 zemích. Pohodlnost je hlavní přednost těchto bot. Tyto balerínky nemají chybu, ale nezapomeňte je dobře sladit k sukni, džínům či šatům. Zamilujete se do nich už na první pohled. Mají totiž vystlání přímo z paměťové pěny. Ta vám umožní komfortní a pohodlné celodenní pobíhání po městě. Bude vhodnou alternativou zejména po protančené noci. Pohodlnost a měkkost těchto bot ocení zejména nastávající maminky během svého těhotenství. A díky praktičnosti, kdy boty jednoduše poskládáte do velmi malých rozměrů, je kdykoliv budete moci schovat do kabelky, tašky i auta, aniž by vám zde zbytečně zabíraly příliš mnoho místa. Praktické a krásné boty určitě uživíte v botníku.

Butterfly Twists to nejsou jen balerínky

Kromě výše zmíněných bot nabízí Butterfly Twists i skládací holínky a žabky. Stačí si jen vybrat, které se vám líbí a skvěle hodí. Rázem totiž uděláte z těchto roztomilých a praktických bot malé skladné botky. Jednobarevná klasika je velmi elegantní, velmi oblíbená je i černobílá kombinace. Extravagantní zvířecí vzory nebo rebelsky působící cvočky vás oslní. Odložte na čas velmi bolestivé podpatky, ve kterých vás nehorázně bolí nohy. Vydejte se na cestu komfortu a pohodlí. Vykročte do světa příjemné nápaditosti, která lahodí vašim nohám. Kombinace tohoto propojení je opravdu návyková, ale tato závislost zdraví neškodí.