Boty CROCS už nejsou jen gumové dřeváky

Boty Crocs zná opravdu celý svět. Tato značka jistě patří mezi jednu z nejkopírovanějších, a těžko říct, zda to je dobře nebo špatně. Některé značky mají dokonce certifikované antibakteriální materiály a nabízí mnohem lepší cenu, takže je jen na vás, po čem sáhnete. Sahejte ale vždy jen po kvalitě. Všichni tyto boty známe zejména jako gumové dřeváky, které svým neustále stejným tvarem, dírami na nártu a páskem přes patu, prostě naznačují ojedinělý styl. Jsou v nejrůznějších barvách a velikostech. Jenže tomu už dávno odzvonilo a tyhle boty už nejsou jen dřeváky.

Jak je to s tvary

Prvotní cíl, vyrobit zejména protiskluzovou a vzdušnou obuv vhodnou do welness se povedl. Boty typu Crocs se staly součástí botníku mnohých z nás. Dnes to ale není jen o jednom jediném modelu boty v několika barvách. Dnes je tato značka mnohem dál a je třeba to vědět. Opět najdete další odnože pod jinými značkami a s jinou cenou. Jde-li o kvalitní certifikovaný materiál, klidně si je pořiďte. Mezi krásnou novou kolekci ze zařadilo mnoho sandálů a balerínek. Pořád jde samozřejmě o zdravotnickou stélku prokrvující chodidla, lehký materiáu, který na noze ani necítíte. Stále se budete cítit jako v bavlnce, ale s mnohem stylovější botou.

Baleríny, sandály i zimní boty Crocs

Ve sportovním a elegantním stylu si můžete pořídit uzavřené i zajímavě proděravěné boty, které jsou v nabídce v několika barevných variantách a motivech. Baleríny jsou boty, které se hodí snad ke každému outfitu. Sandálky Crocs pak najdete často v jednobarevných nebo duhových provedeních, protože se skládají ze zajímavě propletených, někdy právě barevných pásků. Obuv Crocs už ale nějakou chvíli můžete mít i v zimní kolekci, ve které najdete třeba krásné válenky, bez kterých by váš botník neměl zůstat ladem. Super jsou i zateplené dřeváky, které jsou teplé a vysoce praktické.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová