Body jako hit letošního roku

Každý rok se setkáváme s unikátními moderními kousky, které dostanou naprosto každou nákupní maniačku. Takových kousků je pro daný rok jenom pár, které se opravdu vyplatí mít už jen kvůli tomu, že budou po celý rok opravdu fenomenálně stylové, což nám zaručí vždy stylový outfit. Mezi takové aktuální novinky se řadí rozhodně oblíbené body, které získalo svou popularitu především díky tomu, že se nyní nosí hlavně zakasaná trička do džínů, která sahají po pás. Mnoho žen mělo problém s tím, že se jim jejich tričko neustále vykasávalo, zejména když si sedla nebo když se ohnula pro něco, co jí spadlo na zem. U body je ta výhoda, že se nevykasá z kalhot, ať už uděláte opravdu cokoliv.

Body nyní najdete kdekoliv v obchodě s oblečením a cenově se pohybuje do pěti set korun. Najdete ho v mnoha barvách, což je výhoda, protože každá žena si tak přijde na své. Je však nutné podotknout, že nejen barvami, ale také stylem a vzory se liší. Většinou najdete sice jednobarevné body s unikátním potiskem, v mnohých případech najdete vážně i vzor, který jen tak nějaká žena nemá.

Jak takové body nejlépe kombinovat?

Řada žen si zvykla na to, že body je jen součástí jejich outfitu tehdy, kdy potřebují či chtějí mít zakasané tričko do kalhot nebo do sukně. Jenže dál už o body neuvažují. Body se však dá kombinovat s mnohými dalšími kousky, abychom tak vytvořili jedinečný look. Když body zakasáme do kalhot, pak bychom měli volit takové kalhoty, které jsou díravé, protože tyto dva typy oblečení do sebe opravdu pasují jako dělané. Volte na nohy spíše tenisky nebo botasky, v nichž se cítíte pohodlně a kolem pasu pak uvažte ledabyle košili. To samé pak platí u šortek a u sukní. Košile nebo bunda kolem pasu byla tak populární před třiceti lety, nyní se však tento „retro“ styl vrací, a tak i uvazovaní kolem pasu je víc jak stylové.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová