Blíží se závěrečná lekce v tanečních? Zvolte správné šaty!

Střední škola je opravdu kouzelné období. Jedná se o školu, pro kterou jste se rozhodli už samostatně. Mnohdy jste se dokonce našli i v tom daném povolání a po střední škole se rozhodnete v daném oboru pokračovat na vysoké škole. Ostatně na této škole se naučíte nejen mnoho vědomostí, ale také si užijete takového prvního studentského života. Čeká vás osmnáctý věk, zkouška autoškoly a také závěrečná životní zkouška, kterou je maturita. Jenže ještě než se k ní dostanete, čekají vás samozřejmě další příjemné záležitostí, kterých byste měli využít. Například si můžete zatancovat na svém vlastním plese nebo budete absolvovat taneční kurzy.

Co se týče tanečních kurzů, není to záležitost pouze pro studenty, ale také se do těchto kurzů mohou přihlásit i ti, kteří by se jen chtěli naučit tancovat. Jedná se o skvělé využití času s partnerem a určitě se vám takové základy klasických, i neklasických tanců budou jednou v životě hodit. Nanejvýš tehdy, kdy se rozhodnete zaujmout obecenstvo například na oblíbeném plese, kam se s přítelem nebo s přítelkyní každým rokem vydáváte.

Každé takové kurzy mají svou závěrečnou lekci

Ať už se přihlásíte do tanečních kurzů v jakémkoli věku a v jakékoliv situaci, rozhodně byste měli myslet na to, že vás dříve nebo později čeká i závěrečná lekce, kde předvedete vše, co jste se doposud naučili. Rozhodně budete excelovat, protože jisté sebevědomí vám dodají i šaty, které budete mít na sobě. Pánové se mohou cítit jako gentlemani v obleku, kdežto dámy budou moci být těmi pravými princeznami. Ovšem k takové princezně se musí hodit skvělé šaty. Jenže jaké si vybrat?

Na závěrečnou lekci bychom neměli nosit bílé šaty, které si půjčíme ze svatebního salonu. Bílá barva se přísluší pouze svatebnímu dni, proto by se jí dámy měly vyvarovat. Vyvarujte se i pestrým tónům nebo klasické černé barvě. Zkuste to především s krémovými barvami nebo s takovými odstíny, u kterých stoprocentně víte, že vám sluší. Co se týče tvaru, tak dbejte na to, ať vám lichotí. Musí být jasně vidět vaše křivky, ale celková róba nesmí působit vyzývavě. Jste princezna, nikoliv levná dáma. Vše pak následně doladí dokonalá manikúra, líčení a konečný účes.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová