Blazer! To musí mít každý muž!

Pokud hledáte něco, co se hodí snad na každou příležitost, máme pro vás to pravé. Co to tedy je? Blazer! Nic vám tento název neříká? Představte si něco mezi sportovním sakem a oblekem. Blazer je šitý z velmi  těžkých látek. Rozeznáváme dva druhy jednořadý a dvouřadý. Jaký je mezi nimi rozdíl? Je to zcela jednoduché. Dvouřadý má pouze tmavě modrou barvu a jednořadý může mít jakoukoliv barvu.

Kdy jej nosit?

Jak jsme již řekli. Blazer je možné nosit snad na jakoukoliv příležitost a pro podzimní počasí je jako stvořený. Můžeme jej obléknout jak do práce, tak na romantickou procházku či večeři. Látka ze které je Blazer šitý je většinou manšestr, samet a nebo flanel. Obléknout k němu můžete klidně džíny a tenisky. Fantazii se meze nekladou. Nikdy ale nezvolte stejný odstín kalhot jako je sako. Pokud chcete být takto sladění sáhněte po obleku.

Pokud si tento kousek chcete do svého šatníku pořídit, je třeba sáhnout trochu hlouběji do kapsy. Ale tato investice se vám určitě vyplatí. Díky kvalitnímu materiálu Blazer něco vydrží a z módy jen tak nevyjde.

Jak vybírat?

Určitě je třeba si Blazer pečlivě vyzkoušet a nestydět si nechat poradit od prodávající. Blazer by vám měl sedět pěkně na tělo a vytvořit tak skvělou postavu. Délka rukávu je velice důležitá proto si na ni dejte pozor. Rukáv by se měl dotýkat zápěstní kůstky. Ruka by v tento moment měla být u těla. V okamžiku pokrčení ruky by měl jít vidět okraj rukávu košile.

Doporučujeme nechat si Blazer ušít na míru v kvalitním krejčovství. To je jistota, že vám sako padne jako ulité.

Zdroj fotografie: www.oblekypraha.cz