Bewooden – dřevěné doplňky pro muže i ženy

Módní trendy se mění lusknutím oka. Pokud bychom chtěli podnikat v oblasti módy, pak jenom s něčím, co bude naprosto fenomenální a co budou lidi milovat i tehdy, kdy to v módě zrovna nebude. Chce to přinést jistou inovaci i do světa módy, což je svět, kde jsou inovace opravdu vítány. To vědí především ti, kteří se do tohoto světa báli vejít, ale když to udělali, pak byli opravdu šťastní, protože zkrátka zaujali a jejich podnikání se rozkvetlo do obřích rozměrů. Nyní se takové společnosti mohou pyšnit tím, že se řadí k těm největším značkám na celosvětovém trhu.

K tomuto titulu má velmi dobře našlápnuto také firma BeWooden, kterou založili mladí kluci, kteří nyní svůj tým samozřejmě rozšířili o řadu pomocníků a kolegů, protože jejich nápad vyrostl doslova jako strom. Jedná se o Čechy, kteří do světa vnesli nápad toho, že by pánové mohli nosit místo všedních motýlků ty ze dřeva. Jejich nápad však byl zcela lehký, netoužili po motýlku, který by jen zatěžoval mužův krk. Kupodivu se tento trend, který přinesli před několika lety, rozeběhl natolik, že dnes už vyrábí ze dřeva nejen motýlky pro pány, ale motýlky také pro dámy. Dále také dřevěné kvalitní peněženky nebo jiné podobné doplňky, ovšem také ze dřeva!

Dřevo jako součást každého looku

Nápad se dřevem se naprosto ujal. Začali tak tvořit ze dřeva ještě jiné doplňky, než byly výše zmiňované. Pravé dřevěné doplňky u nich naleznete také ve formě náramků nebo náhrdelníků. Ty jsou vkusné zejména v kombinaci s klasickou košilí.

Pokud by vás zaujala jejich nabídka, je nutné se připravit na trochu větší sumu peněz. Nejedná se totiž o žádné nekvalitní výrobky, ale opravdu o ekologickou kvalitu, která si však žádá svou cenu. Motýlci se pohybují kolem dvou tisíc korun, peněženky o pět set méně. Náramky a jiné doplňky se pak pořídí do tisíci koruny.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová