Bělení zubů snadno a rychle!

Krásný úsměv je snem skoro každého. Krásné zuby však nejsou zrovna to, čím by se kdekdo mohl pyšnit. Je to zejména dané geneticky – řada lidí má ošklivé zuby právě kvůli tomu, že je mají nezdravé i rodiče nebo prarodiče. Ovšem někdy za bolavé zuby můžeme pouze my, a to především stravou, kterou jíme. Bohužel se kazů mnohdy nevyvarujeme, ani kdybychom si zuby čistili tak, jak se správně má. Někdy zkrátka nás kazy musí potrápit a my musíme platit obrovské sumy peněz za opravdu kanálků, čištění nervů v zubech a dávání plomby, která sama o sobě je opravdu drahou položkou na účtence od zubaře.

Za co však u zubaře ještě platíme, je především bělení zubů. Bílé zuby jsou opravdu našim snem, proto se není čemu divit, když se aktuálně snažíme zamluvit si termín u zubaře, aby nám naše zuby efektivně vybělil. Jenže zubař má samozřejmě plno, proto si kupujeme řadu takových přístrojů, které nyní sklízejí mnoho úspěchů, přesto se jedná o velice drahou záležitost, kterou si mnohdy můžeme dovolit jenom s dlouhým šetřením, a to nám pak peníze přijdou líto za takový krám, který možná ani nefunguje. Měli bychom to raději zkusit s babskými radami, podle kterých docílíme bílých zubů rychle, efektivně a hlavně hravě a levně.

Bělidlo si vypěstujte na zahrádce!

To nejúčinnější bělidlo pro naše zuby si můžete lehce vypěstovat na zahrádce. Jedná se o jahody, které jsou to nejlepší, co našim zubům můžeme dopřát. Přece jenom jahody si pěstujeme na zahrádce běžně, dokonce jsme si je začali pěstovat i v bytech v květináčích, protože právě jahody jsou nejoblíbenější letní ovoce. Látky, které jsou obsaženy především uprostřed jahody a také zrníčka jsou pro bělení zubů naprosto fenomenální, proto se není čemu divit, když se rozhodneme pro toto domácí bělení. Mimo jiné se také radí používat jedlou sodu, ale to je bohužel jenom krátkodobé řešení, které nám pomůže mít krásný bílý úsměv.