ASICS

Když už toužíte po sportovním vybavení a oblečení, tak pak jedině sáhněte po skvělé značce Asics. Tato japonská značka byla založena roku 1977, ovšem společnost působí na trhu už od roku 1949. Původně se jednalo pouze o výrobu obuvi. Ta firmě také přinesla první velké úspěchy. Další úspěchy ale způsobilo rozšíření nabídky, a to právě o sportovní potřeby a oblečení.

Asics se tedy zaměřuje především na outdoorovou sportovní módu. Ji si oblíbí zejména ti, kteří milují túry do hor či procházky do přírody. Díky velice kvalitní obuvi totiž dosáhnout naprosto skvělého zážitku, při kterém bolest nohou na ně jen tak nepřijde.

Asics je hlavně o sportu

ASICS
ASICS

Vždy, když se pouštíte do takových sportovních aktivit, jako je právě horolezectví nebo turistika, musíme dbát na to, abychom byli dobře vybaveni. Správná výbava je totiž základ, proto musíme dbát na správné oblečení. Bundy a kalhoty jsou jasnou podmínkou, pokud cestujeme v jiném ročním období než v létě. V létě se setkáme s odlehčenými topy a šortkami. Nejedná se však o správné odění, ale většina lidí se nechce potit v legínách nebo v jiných dlouhých kalhotách. Je ale nutné, abyste dbali především na pohodlí, ale také na to, že jak hory, tak příroda v sobě nese spoustu úskalí, které vás mohou někdy překvapit. S kraťasy se jen stěží vyhnete odřeným kolenům.

Ovšem převážně boty jsou to, na co bychom se měli zaměřovat. Jak u jiného sportu, tak u turistiky a horolezectví je správné obutí podmínkou. Nohy musí být velmi kvalitní a pevný základ. Jelikož se celé tělo opírá svou tíhou do nohou, musíme je správně vybavit. Základem je pevná podrážka, která drží nohu ve správné poloze. Dále je nutné dbát i na výšku obuvi. I kotníky totiž musí být trošku zahaleny. Vymknutý kotník je jednou z nejčastějších zraněných. I jemu se z části můžete vyvarovat s dobrou obuví.

Pakliže jste tedy milovníky přesně takového adrenalinu a přírodní krásy, dbejte na správnou výbavu. To nejvhodnější oblečení a obuv získáte pouze s kvalitní značkou Asics, která se na výrobu i prodej těchto věcí zaměřuje.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová