ARMANI

Luxus a kvalitu musí mít každý. Ženy ve svých rukou ve formě kabelek, pánové na nohou ve formě bot. Podle vůně se následně pozná, jestli luxus na první pohled je opravdu i uvnitř daného člověka. Tímto pravidlem se řídí většina žen či mužů, kteří hledají své vysněné protějšky. Proč vše spočívá v rukou a na nohou? Protože luxus udává jednoznačně značka Armani, která dominuje především výrobou dámských kabelek, pánských bot a parfémů pro obě pohlaví. Samotná firma byla založena Giorgiem Armanim zhruba v roce 1975, kdy ve stejné době založil i svůj (nyní celsovětově působící) italský módní dům. Zaměřuje se na navrhování, výrobu, distribuci a následný prodej luxusních věcí, mezi které se řadí výše zmiňované, ale také i oděv. Svou úspěšnost dokládá i širokou škálou rozrůstajících se značek, mezi něž patří především Emporio Armani, Armani Jeans, Armani Collezioni, dále Giorgio Armani Privé, EA7, Armani Fiori a mnoho dalších. Už právě tato hromada souvisejících a příbuzných značek dodává ještě většího úspěchu. Armani se stal celosvětově uznávaným návrhářem takřka lusknutím prstů a jeho značka je opravdu dodnes jednou z nejuznávanějších.

Armani nejsou jen parfémy, ale i oblečení

ARMANI
ARMANI

Mnoho lidí žije v domněnce, že se jedná pouze o exkluzivní parfém, který si nemůže dovolit jen tak někdo. Ovšem nabídka této značky je mnohem širší! Jedná se především také o oblečení, konkrétně o džíny, které jsou také velmi kvalitní a přizpůsobivé. Mimo jiné jsou to také velice drahé kabelky, jež se řadí k těm nejlepším na trhu. V pánském oddělení se však setkáte taky s obuví.

Společnost značky Armani se řadí k těm elegantnějším a formálnějším. Není vhodná tedy pro ty, kteří milují komfortní styl a kteří nemají moc rádi, když nosí drahé kousky. Na věci od Armaniho je nutné velké šetření, pokud však nepatříte k těm, jež mají na bankovních kontech stále velkou sumu peněz. Lidé si nejčastěji kupují především parfémy, protože vonět po Armanim je opravdu velkým snem mnoha z nás.