Alpha Industries

Vzory armády a vojenské barvy jsou v dnešní době velmi populární. Móda přesně tyto trendy udala už před nějakou dobou a od té doby se stala opravdu populární. Nikdo nečekal, že se maskáčový vzor stane tak populárním. Dalo by se říct, že přesně tento trend prosperuje pro některé značky, které se zaměřují především na takovou módu a přesně na takové trendy. Zejména se jistě nyní má dobře značka Aplha Industries, která se nám na trhu ukazuje už pěknou řádku let. Už od roku 1959 se rozjela její výroba v Tennesijské továrně. Její oblečení a to, co vyrábí, se zaměřuje především na vojenskou tématiku. Oblečení totiž původně bylo převážně pro americkou armádu. Zejména se specializovali na typy bund a kalhot, protože ozbrojené síly Spojených států amerických a námořní letectvo vyžadovalo právě tyto kousky oblečení. A u takové tématiky také zůstali. Společnost se rozrůstala do té chvíle, až se nakonec stala mezinárodně uznávanou značkou. I nyní se inspiruje především americkou armádou. Jenže nyní to už nejsou kousky určené pro armádu, ale právě pro nás smrtelníky, kteří takové kousky využívají k běžnému nošení. Tento druh módy, který nese známky vojenského dědictví a který je charakteristický svou kvalitou a designem, je nyní vážně populární a na ulici se právě s těmito trendy jednoznačně setkáte, a to v nemalé míře.

Oblíbené bundy bomber jsou tu přímo pro vás!

No a co by to bylo za inspiraci z takové tématiky, pokud by se mezi produkty této nabídky neobjevila nyní velmi populární bunda bomber. Ta v současnosti trhá rekordy, ale málokterá slečna či muž si ji zakoupí tak stylovou, jaká by doopravdy měla být. V různých obchodech naleznete levné, ale i drahé ošklivé náhražky, které působí laciným dojmem, i když stojí několik tisíc korun. Možná byste právě v této koupi měli jít už rovnou do kvality. Investice do kvalitních věcí se přece vždy vyplatí, a tak se možná vyplatí si raději koupit už zaručenou kvalitu, než abychom budovali svůj šatník na nekvalitních kouscích, které by byly opravdu nevhodné a za chvíli se trhaly. A tak se tedy rovnou zamiřme na koupi v obchodním řetězci právě značky Aplha Industries, protože bomber bundy mají naprosto geniální a bez konkurenční!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová