10 trendy vychytávek

Moderní ženy touží udržet krok s módními trendy. V letošním roce došlo k několika změnám a možná, co jste si dosud oblíbili, už nebude in. Preferovat se bude jako ve většině oblastech především jednoduchost a přirozenost. V tomto článku se podíváme na to, co bude v roce 2017 trendy.

1.      Kovové náhrdelníky

Kdepak řetízky a perly. Krčky štíhlých laněk budou zdobit kovové náhrdelníky, a čím víc jich budete kolem krku mít, tím lépe.  Kovové náhrdelníky je dovoleno vzájemně kombinovat.

2.      Šperky na oblečení

Zamilovali jste si ostré hroty? Máte je nejen v uších, ale i na pásku a všude, kde se dá? Tak smutná zpráva pro vás – hrotům se odzvonilo a nahrazují je decentní šperky. Můžete vzájemně kombinovat různé jiné druhy a tvary šperků.

3.      Konturování nahradil přirozený make-up

Přehnanému líčení se dává stopka,preferuje selehký přirozený make-up bez zbytečného tvaru a zobrazeného obočí. Ovšem jestli se to udrží, tomu věří málokdo.

4.      Kadeře vystřídaly jemné vlny

Kulmy schovejte hodně hluboko do skříně, v letošním roce je nebudete potřebovat, pokud chcete držet krok s módou. Trendy jsou velmi jemné a přirozené vlny.

5.      Účesy – návrat 90. let

Ohromně módní je uzel s uvolněnými prameny, vlnitá ofina, nedbale zapletený cop či uhlazený krátký střih.

6.      Džínovinu nahradilo hedvábí a samet

Džínovým outfitům se taktéž v tomto roce vyhněte.  V módě jsou hedvábné a sametové materiály, vede elegance, lesk a jemnost.

7.      Klasika se vrací i v sukních

Nosit se budou opět klasické střihy a tvary, které zvýrazní vaše křivky. Vazné šaty nahradí šaty ve stylu spodního prádla. V šatech ve stylu spodního prádla se už déle objevují různé celebrity. Jsou odvážné a přitažlivé!

8.      Návrat klasiky se týká i kabátů

Oversized kabáty nahradily klasické střihy a barvy. Máte někde na půdě starý kabát? Tak si ho rychle najděte a nechte v čistírně vyčistit.

9.      Klasické kombinování barev nahradilo netradiční

To, že boty a kabelka nemusí mít stejnou barvu je stará věc a letos to není jinak.   Pokud se stále bojíte experimentování, zvolte černé lodičky a například šedou kabelku.

10. Tenisky jsou out, vytáhněte lodičky a vysoké boty

Vysoké podpatky vypadají bezvadně na každé ženě. Proto obujte tenisky, když si to situace bude skutečně vyžadovat.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová